O Nas

SPRZEDAŻ | SKUP | ZAMIANA
FINANSOWANIE - TWOJE AUTO

Dealer samochodów używanych z gwarancją. Jesteśmy największym importerem samochodów z Niemiec w regionie jak i liderem w skupie i zamianach aut. W naszej ofercie posiadamy około 200 samochodów z gwarancją techniczną "TWOJE AUTO". Nasza kadra pracownicza to wysoko wykwalifikowany personel, u którego uzyskają Państwo szczegółową wiedzę z zakresu motoryzacji.

Samochody, które znajdują się w naszej ofercie to auta sprowadzone od dealerów z Niemiec jak i prywatnych osób - najczęściej od pierwszych właścicieli , zatem nie są to samochody przypadkowo wstawiane w komis. Nasza oferta codziennie jest poszerzana o nowe auta z oryginalnymi przebiegami , książkami serwisowymi oraz kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji.

Każde auto sprowadzone z zagranicy posiada opłaconą przez nas akcyzę , tłumaczenia, polski przegląd, ubezpieczenie OC oraz wystawiamy fakturę dzięki czemu nie płacą Państwo podatku 2% w Urzędzie Skarbowym. Przykładamy wszelkich starań aby zminimalizować Państwa koszty związane z nabyciem nowego pojazdu i zaoszczędzić czas związany z formalnościami. Każdym nabytym u nas samochodem mogą Państwo wracać do domu na kołach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, nasi specjaliści to profesjonaliści w swoim fachu, którzy wciąż się doskonalą aby spełnić najwyższe oczekiwania i potrzeby klienta. Zawsze służymy dobrą poradą, profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową obsługą.

Nasze samochody znajdują się w jednym miejscu zatem klient może znaleźć w naszej ofercie ponad 200 aut w szerokim zakresie cenowym nie przemieszczając się po różnych miejscach.

Posiadamy własne zaplecze serwisowe gdzie bez problemu możemy dokonać ewentualnych napraw gwarancyjnych. Dajemy samochody zastępcze na czas naprawy. Każdy pojazd z naszej oferty zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży musi przejść szczegółową kontrolę techniczną oraz przykładamy wszelkich starań aby zapoznać się z całkowitą historią pojazdu.

Z myślą o Państwa wygodzie i komforcie w naszej firmie staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do oględzin samochodów. Podczas niedogodnych czynników atmosferycznych do Państwa dyspozycji posiadamy wiaty oraz ogrzewane garaże, gdzie ze spokojem będą mogli Państwo obejrzeć samochód.

Wyróżnia nas fakt, iż posiadamy szeroko rozbudowany program gwarancyjny, którym jest objęty każdy pojazd sprzedawany z naszej firmy. Prowadzimy największy skup samochodów gdzie uzyskają Państwo najwyższe ceny jak i prowadzimy zamiany na uczciwych warunkach.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta zatem przykładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa najwyższe oczekiwania.


Nasza Siedziba